Як створити Гугл блог на Blogger 2024


    Для створення блогу існує безліч платформ, наприклад Tumblr, WordPress, Google Sites, однак я, раджу вам завести веб-ресурс саме на Blogger, на якому я вже більше 8 років займаюсь створенням сайтів та блогів для заробітку в інтернеті на партнерських програмахТак, це безкоштовно

    Що то таке і з чим його їдять можете ознайомитись в описі нище.  

    Тип та тематику обираєте самі, будь то блог вчителя початкових класів, політика, спорт, кулінарний сайт, Лендінг Пейдж, або звичайний інтернет магазин. 
    Як корабель назвеш, так він і попливе.

    Відео інструкція

    З наведеної відео інструкції ви дізнаєтесь, як створити блог, як наповнювати його постами (публікаціями), як змінювати дизайн та інше.

    Текстова інструкція з ілюстраціями

    Отже, створювати вебсторінку ми будемо на платформі Blogger. Згодом, на її основі ви зможете зробити свій сайт, якщо звісно вам це потрібно. Весь процес складається з 8 наступних кроків:

    1. Для початку вам необхідно зареєструватись в системі Google. Якщо у вас вже є профіль в Гугл, тоді переходьте до наступного кроку.
    реєстрація в гугл

    2. Йдемо на сайт Blogger.com, натискаємо кнопку Створіть власний блог.
    вхід в blogger.com

    3. Обираємо свій обліковий запис.
    обліковий запис гугл

    4. Введіть свій пароль від новоствореного профілю Google та натисніть кнопку Далі.
    обліковий запис гугл пароль

    5. В насупному вікні натискаємо кнопку Готово.
    обліковий запис готово

    6. Впишіть назву блогу згідно його тематики:
    Назва блогу

    7. Придумайте та впишіть назву домена:
    Назва домену блогу

    8. Пропишіть своє ім'я або логін:
    ім'я користувача blogger

     
    Вітаю, щойно ви створили власну інтернет сторінку. Для того, щоб переглянути його натисніть на посилання Переглянути блог, яке знаходиться внизу, з лівої сторони.

    Як вести блог

    Далі нам потрібно дізнатися, як вести та наповнювати сторінки. І в цьому вам допоможе наступний матеріал:

    Публікації

    Blogger для чого потрібні публікації
    Розділ "Публікації" це один з основних інструментів. Можна навіть сказати, що публікації це вени блогу, по яким розтікається контент. Отже, як ви вже зрозуміли, завдяки публікаціям ви маєте змогу створювати контент, та ділитися ним з іншими людьми. 

    Сторінки

    Blogger  для чого потрібні сторінки
    Сторінки нам надали для того, щоб створювати додаткові матеріали, щоб вони не змішувались з основним контентом і замість виразної та чіткої будови де все йде послідовно та по темі, не виникало каші. 

    Макет

    Blogger налаштування макету
    Макет - це будова (структура) блогу. Тут ви можете встановити новий гаджет, та розмістити його в найбільш підходящому для вас місці, а також змінити основний заголовок, завантажити шапку, та задати певну кількість публікацій для відображення на головній сторінці. 

    Тема

    Blogger налаштування Теми
    В Blogger моїм найулюбленішим розділом є саме Тема. Адже завдяки цьому розділу ми маємо можливість проводити кардинальні зміни в нашому блозі роблячи його тим самим більш сучасним, функціональним та оптимізованим під пошукові системи 💪.

    Первинна SEO Оптимізація

    Оптимізація блогу на Blogger
    Незалежно від платформи сайт потрібно оптимізовувати для того, щоб пошукові системи краще взаємодіяли з ним. Бо останні придумали спеціальні SEO правила для кожного веб ресурсу, котрий хоче просуватися з їх допомогою. Хто краще грає за цими правилами, той відповідно збирає весь профіт.

    Налаштування блогу та його інструменти

    Ну а цей розділ я створив для тих, хто хоче суттєво вдосконалити свій вебсайт. Щоб покращити взаємодію користувачів з вашим блогом, я раджу використовувати наступні інструменти (віджети):

    Посилання
    Посилання одна з найважливіших функцій. Завдяки ним, ми можемо спрямувати користувачів на інші ресурси, або сторінки нагошо ресурсу.

    Таблиця
    Один з невід'ємних елементів веб сторінки. Саме завдяки таблиці можна вдало структурувати складний тип контенту.

    Опитування (тести)
    Хто, що, куди, навіщо? Досить часто блогерам доводиться проводити різноматнітні опитування. Якщо і вам необхідно це зробити, тоді скористайтесь формами від Google.

    Нумерована навігація
    Значно простіше та комфортніше пересуватися між сторінками при наявності нумерованої посторіночної навігації. Встановлюється просто та швидко.

    Головне меню
    З допомогою головного меню у вас з'явиться можливість виставити на показ ті публікації або сторінки, котрі за вашою думкою найбільше того потребують.

    Кнопка Вгору
    Ще один невід'ємний елемент для більш зручного перегляду контенту.

    Хлібні Крихти
    Навігаційна стежка зі спеціальною розміткою зробить сайт ще зручнішим та посприяє збільшенню його рейтингу в пошукових системах.

    Кнопки соц мереж
    Два віджета Поділитися та Слідувати (підписатися) в соціальних мережах. Обидва направлені на збільшення аудиторії.

    Відповіді на часті запитання

    Продовжуємо вивчати Blogger. У багатьох новачків після створення блогу виникає ряд питань. Можливо відповіді на деякі з них ви зможете знайти саме тут:

    1 Які головні плюси Blogger?
    Безкоштовний домен та хостинг. Простий у користуванні, Велика кількість Шаблонів (Тем), Власний дизайн, Додатковий або основний дохід на рекламі, чи продажі товару, Чудова взаємодія з пошуковими системами, та ще багато іньшого.

    2 Що таке Домен та Хостинг?
    Домен - це адреса сайту, наприклад "sportclub.ua". Хостинг - це місце (накопичувач), де зберігається контент сайту.

    3 Скільки Гб надає Blogger?
    Для кожного профілю Google виділяє 15 Гб вільного місця. Тобто 15 Гб надається не тільки на Blogger, а на весь профіль в цілому, куди входить Google Диск, Google Фото, Gmail та інші сервіси Гугла.

    4 Де можна переглянути залишки Гб?
    Перейдіть в сервіс Google Диск, в лівій панелі є підрозділ Сховище, під яким відображається кількість використаних вами Гб.

    5 Скільки блогів я можу створити на Blogger?
    Максимальна кількість для кожного профілю складає 100.

    6 Як створити новий блог, якщо один вже є?
    В панелі управління зробіть клік по заголовку блога, перед вам з'явиться список всіх ваших проєктів, внизу клікніть по допису "Новий блог".
    blogger як свторити ще один блог

    7 Скільки сторінок та публікацій я можу створити на Blogger?
    Ліміту на створення сторінок та публікацій немає. Однак, ящо ви використали усі 15Гб, тоді завантажувати картинки ви вже не зможете, тільки текст.

    8 Чому блог не відображається в пошуковій системі?
    Після створення блогу пошуковій системі необхідно деякий час на те, щоб знайти його. Це може зайняти близкьо одного - двох тижнів. Щоб пришвидшити процес, ви можете додати його в систему Google Search Console. Або зробити репости в соціальні мережі Facebook, Twitter, Pinterest та інші.

    9 Як змінити назву адреси блогу?
    Щоб змінити адресу (назву) домена, перейдіть в Налаштування - Основне - навпроти секції Адреса блогу натисніть на посилання Редагувати, введіть нову адресу та збережіть налаштування. Однак, якщо до цього у вас були візити з пошуку Гугла, то після зміни адреси візитів вже не буде, рахуйте, шо ви почали все заново. Тому двічі подумайте, перш ніж змінювати назву домена.

    10 Як видалити блог?
    Перейдіть в панель управління Blogger, розділ Налаштування - Інше та натисніть на посилання Видалити блог. Якщо передумаєте, тоді ще протягом наступних 90 днів у вас буде можливість відновити його.

    11 Як на Blogger створити сайт?
    Для створення сайту використовуйте Теми. Завдяки Темам в Blogger можна створити любий тип сайту, наприклад Портфоліо, Інтернет Магазин, Landing Page, Інформаційний ресурс, Сайт Кіно Онлайн, та ін. Знайти та завантажити необхідну Тему.

    12 Як створити блог вчителя?
    Вам достатноьо залишити все, як є, та почати наповнювати його контентом. Однак якщо ви хочете, надати йому більш профільного вигляду, тоді скористайтесь спеціальними шаблонами.

    13 Чи можу я розмістити на такому сайті Форму зв'язку?
    Так, для форми зв'язку можна використати стандартний гаджет Контактна форма, який додається в розділі Макет. Повідомлення будуть надходити на вашу gmail пошту.