Додавши свій сайт в Google Search Console ви зможете спостерігати за його статистикою, яка допоможе вам у просуванні в пошуковій системі Google.
Відео інструкція
Що таке Google Search Console?
Google search console - це інструмент для збору статистики стосовно того, як функціонує сайт за певний період, або на даний момент. Він допомагає зрозуміти в якому напрямку вебмайстру слід рухатись, та які елементи сайту слід покращити.
Наприклад в розділі Ефективність ви можете з'ясувати по яким ключовим фразам ваш блог відображається в пошуковій системі Гугла, та які з цих фраз приводять в блог більше всього читачів.
На малюнку вище ви можете побачити, що по фразі "Blogspot vorlagen" за послідні 3 місяці на сайт перейшло 20 людей, та 67 раз сайт відображався в пошуковій системі.
Як додати сайт в Google search Console
Щоб додати сайт в Google Search Console вам необхідно:
1. Зареєструватися в гугл.
2. Перейти на сайт google search console.
3. Скопіюйте назву свого домена та вставте її у вікні Домен або Префікс URL-Адреси та натисніть кнопку Продовжити.
4. Після цього система автоматично розпізнає вас, як власника, або попросить підтвердити право власності. Найпростіший спосіб підтвердження за допомогою HTML тегу. Скопіюйте запропонований HTML тег та розмістіть його в HTML редакторі свого сайту між тегами <head> ... </head> після чого поверніться на сайт google search console та натисніть кнопку Перевірити.
5. Якщо ви зробили все вірно система перенаправить вас в панель управління Консолю.
Вітаю, щойно ви пройшли короткий курс з ведення сайту в Google Search Conole. Якщо у вас виникли питання по темі пишіть в коментарях.
Як відправляти сторінки сайту в Гугл
Для того, щоб сторінки вашого сайту з'являлися в пошуку Гугла, вставте посилання своєї сторінки у верхньому вікні "Перевіряйте будь-яку URL-адресу на ресурсі..." та натисніть Enter.
І вже в наступному вікні клікніть по "Надіслати запит на індексування".
Сторінки не одразу потрапляють в пошук, на це може піти деякий час. Якщо через 5-10 хвилин ви повторно зробите перевірку URL-адреси і побачите перед собою наступне повідомлення:
тоді можна очікувати появу сторінки в Гугл приблизно через 5-6 годин.
З кожним роком індексація стає більш важкою, тому далеко не всі сайти можуть бути проіндексовані. Сторінки таких вебсайтів можуть індексуватися лише через Google API і то не завжди.